Targi


Wydarzenia specjalne PDF Drukuj
Wydarzenia specjalne Wydarzenia specjalne
StudentEURO Ukraina 2010

Oprócz standardowych i „pogłębionych” form marketingu program „Study in Poland” angażuje się także w wydarzenia specjalne, rozszerzające formułę klasycznie pojmowanych form promocji. Takim wydarzeniem jest StudenEURO, czyli Polsko-Ukraiński Turniej Drużyn Akademickich w Piłce Nożnej 2010-2012.

Głównym organizatorem turnieju po stronie polskiej jest Akademicki Związek Sportowy, we współpracy z Fundacją Edukacyjną Perspektywy. Inicjatywa Turnieju Drużyn Akademickich w Piłce Nożnej wyszła ze środowiska szkół wyższych Polski i Ukrainy. – Jest to dla nas ważny element programu wspólnych przedsięwzięć polsko-ukraińskich realizowanych w ramach przygotowań do EURO 2012 – mówi prof. Marek Rocki, prezes Zarządu Głównego AZS, senator RP.

Równie mocno jak na promocji sportu wśród młodzieży nacisk położony jest tu na wzajemnej promocji osiągnięć naukowych i dydaktycznych uczelni oraz na integracji studentów. - Taki rozwój międzynarodowych kontaktów świetnie wpisuje się w nasz program promocji polskiej oferty akademickiej za granicą, a warto wiedzieć, że Ukraińcy stanowią główną grupę wśród studentów zagranicznych w Polsce. Futbolowa promocja polskich uczelni na Ukrainie, cieszących się tam znakomita marką, pokazała młodzieży inną, sportową twarz polskich uczelni. W tym roku Ukraińcy przekonają się w Polsce na własne oczy, jak wygląda życie studenckie w polskich uczelniach – mówi Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

 
Prezentacje polskich uczelni PDF Drukuj
Marketing miedzynarodowy Prezentacje polskich uczelni
Dni Polskie na Ukrainie Wschodniej 2010
Charków, Donieck, Dniepropietrowsk 2010

Odbywają się zazwyczaj w formie mini-targów polskich uczelni przeprowadzanych w hotelach, na uczelniach lub w szkołach w danym kraju lub spotkań zbiorowych z potencjalnymi kandydatami – np. na sali audytoryjnej. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że całe zainteresowanie uczestników skupione jest wyłącznie na ofercie polskiej. Prezentacjom towarzyszy zazwyczaj sfokusowana kampania promocyjna: plakaty i billboardy, konferencje prasowe, kampanie w szkołach, ogłoszenia w prasie, spoty radiowe i serie mejlingów. Łączone z innymi formami obecności promocyjnej – targami, forami akademickimi, dniami polskimi – dają szczególnie spektakularne efekty rekrutacyjne.
W tym roku akadem. zapraszamy na Dni Polskich Uczelni na Ukrainie Południowej - duży objazd promocyjny na trasie: Odessa, Mikołajew, Chersoń, Symferopol  (marzec 2012). Opcją, w zależności od zainteresowania uczelni jest też Tour promocyjno-rekrutacyjny polskich uczelni po zachodniej Ukrainie (Łuck-Równe-Żytomierz-Winnica-Chmielnickij-Lwów) - kwiecień lub maj 2012 oraz II Dni Polskich Uczelni w Kazachstanie (Astana, Karaganda) więcej...

 
Targi networkingowe PDF Drukuj
„Study in Poland” bierze udział także w targach networkingowych, stworzonych dla instytucji zaangażowanych w internacjonalizację szkolnictwa wyższego na różnych poziomach – instytucjonalnym, narodowym, pannarodowym etc. Targom tym towarzyszą zazwyczaj konferencje tematycznie powiązane z procesem umiędzynarodowienia uczelni i jego praktycznymi aspektami.

Do najważniejszych imprez tego typu należą: NAFSA Annual Conference & Expo w USA, EAIE – European Association for International Education Annual Conference w Europie i APAIE Conference & Expo w krajach Azji i Pacfiku.

Dodatkową formą promocji projektu “Study in Poland” ma targach networkingowych jest wkład merytoryczny w program konferencyjny. Tak jak sesja Making Higher Education between the U.S. and Poland a Priority w ramach konferencji NAFSA w Los Angeles, czy międzynarodowym panel How media reflect and affect internationalization of Higher Education? w trakcie konferencji EAIE w Madrycie
Marketing miedzynarodowy
Marketing miedzynarodowy
NAFSA 2009, Los Angeles, USA
EAIE 2009, Madryt

 
Targi rekrutacyjne za granicą PDF Drukuj
Marketing miedzynarodowy Marketing miedzynarodowy
China Education Expo 2009 (Pekin) International Exhibition & Conference on Higher Education w Arabii Saudyjskiej 2011
Targi – są podstawowym i nieodzownym narzędziem promocyjnym. Dają możliwość bezpośredniego dotarcia z ofertą do jej odbiorców i spotkania z nimi face to face. W połączeniu z innymi formami promocji, w tym szczególnie mocną obecnością w Internecie przynoszą najlepsze efekty marketingowe. Oprócz czystego aspektu rekrutacyjnego, targi edukacyjne są niezastąpioną okazją poznawczą - do bezpośredniego zapoznania się z potrzebami potencjalnych studentów oraz do obserwacji aktywności promocyjnych światowej i regionalnej konkurencji.

Proponujemy udział w targach na wspólnym, narodowym stoisku pod hasłem „Study in Poland” o wielkości – w zależności od imprezy – od 9 m2 do 50 m2. Nadajemy mu estetyczne, spójne ramy graficzne, zachęcając jednocześnie, po uzgodnieniu, do eksponowania własnych materiałów wizualnych. Zazwyczaj, przy wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania istnieje możliwość wykupienie własnego, dodatkowego stoiska, pod osobnym szyldem, w zależności od chęci – przy stoisku narodowym. Czasem stoisko narodowe wraz z mniejszymi, indywidualnymi stoiskami stanowi Polski Pawilon, lub polską „wyspę”.
Głównymi materiałami dystrybuowanymi na stoisku są katalogi „Study in Poland”, ulotki informacyjne i specjalne, tematyczne wkładki do katalogów, przygotowywane na potrzeby konkretnego rynku i dostosowane językowo i koncepcyjnie do jego wymagań, co wysoce podnosi skuteczność aktywności promocyjnej. Uczelnie uczestniczące w targach dodatkowo dystrybuują materiały własne.

Stałą, profesjonalną obsługę stoiska w odpowiedniej wersji językowej zapewnia projekt „Study in Poland”.

Dodatkowymi formami promocji stosowanymi w ramach targów są w miarę możliwości: uroczyste otwarcie Stoiska Polskiego, na które zapraszani są miejscowi oficjele, przedstawiciele szkół, uczelni, placówek dyplomatycznych RP i innych instytucji oraz osobna, skoncentrowana prezentacja oferty szkolnictwa wyższego, na którą zapraszani są potencjalni kandydaci.

Udział w targach edukacyjnych łączony jest w trakcie „misji edukacyjnych” w danym kraju także z innymi formami promocji i nawiązywania sieci kontaktów: indywidualnymi prezentacjami polskich uczelni, spotkaniami rekrutacyjnymi, forami i seminariami akademickimi, spotkaniami z firmami i agencjami rekruterskimi, dniami polskimi, festiwalami nauki etc.

W roku akadem. 2011/12 proponujemy udział w targach na Ukrainie (listopad 2011, marzec 2012), w Chinach (październik 2011, marzec 2012), Rosji (listopad 2011), Kazachstanie (kwiecień 2012) i Arabii Saudyjskiej (kwiecień 2012).
Z nowych kierunków rekrutacyjnych zapraszamy do Brazylii (listopad 2011) i na Białoruś (luty 2012). więcej...
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2

раскрутка сайтов в киеве

www.kapli.kiev.ua/oborudovanie-dla-avtomaticheskogo-poliva/hunter-ssha/

buysteroids.in.ua