Newsletter Study in Poland

temat wydania

Zapraszamy do udziału w programie "Study in Poland" w roku akademickim 2014/15

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji „Study in Poland”, programu międzynarodowej promocji oferty polskich uczelni, prowadzonym wspólnie od 2005 roku przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Kierując się potrzebami konkretnych uczelni i grup uczelni dostarczamy nowoczesne narzędzia marketingowe i platformy promocyjne wspomagające rekrutację. Naszą specjalnością są perspektywiczne rynki wschodnie oraz szeroka obecność ofert uczelni w sieci, komunikacja społecznościowa i aplikacje do urządzeń mobilnych.

Przedsięwzięcia podejmowane w ramach programu "Study in Poland" charakteryzuje stabilność, długa perspektywa planowania i działania oraz pogłębiona obecność na rynkach priorytetowych. Daje to wymierne efekty w postaci lepszego postrzegania polskiego szkolnictwa wyższego na świecie i szybkiego wzrostu liczby studentów-obcokrajowców w Polsce. Łącząc wysiłki każda z uczelni uzyskuje na arenie międzynarodowej więcej niż działając samodzielnie.

Warto dodać, że w okresie prowadzenia programu "Study in Poland" liczba studentów zagranicznych w Polsce zwiększyła się z niewiele ponad 8 tys. w roku 2005 do prawie 36 tys. w roku 2014. W mijającym roku akademickim w programie uczestniczy 51 uczelni i trzy miasta (Warszawa, Lublin, Gdańsk).

Wszystkie aktywności, które podjęte zostaną w roku akademickim 2014/15 są wynikiem szerokiej konsultacji z uczelniami członkowskimi oraz partnerami instytucjonalnymi. Zgodnie z ustaleniami narady programowej Study in Poland, która odbyła się 26 czerwca br. na Uniwersytecie Łódzkim, działania programu w nadchodzącym roku akademickim zostaną skoncentrowane na promocji polskich uczelni w Internecie (uruchomimy m.in. nową wersję portalu survie-fr.info) i poprzez aplikacje mobilne. Promocja wyjazdowa obejmie priorytetowy kierunek wschodni (m.in. Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan, Armenia), a także skupi się na rozpoznaniu nowych rynków (m.in. Turcja, Brazylia, Wietnam).

Jak co roku, został przygotowany szeroki zestaw działań wspierających. Będą to między innymi: szkolenia nt. praktycznych aspektów umiędzynarodowienia, konferencja „Studenci zagraniczni w Polsce 2015”, newsletter "Czas na internacjonalizację", konkurs "Interstudent" i wiele innych - szczegółowy plan znajdą Państwo w zakładce "Kalendarium 2014/15".

Uczelnie zainteresowane przystąpieniem do programu Study in Poland prosimy o kontakt:

dr Bianka Siwińska, koordynatorka Study in Poland, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 22 628 58 62 w. 15, 501 535 785

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Study in Poland

 

http://medicaments-24.net

http://pills24.com.ua

http://pills-generic.com