Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Prezentacje polskich uczelni na Wschodniej Ukrainie: Charków-Donieck-Dniepropietrowsk PDF Drukuj

Ukraińska młodzież stanowi główną grupę obcokrajowców studiujących w Polsce. Organizowane w poprzednich latach prezentacje polskich uczelni na  Centralnej, Wschodniej i Zachodniej Ukrainie cieszyły się dużym powodzeniem. Umacniając obecność oferty polskich uczelni w tym kraju, w marcu 2014 roku odwiedzimy kluczowe miasta Wschodniej Ukrainy, podróżując od Kijowa do Dniepropietrowska.

Impreza: Prezentacje polskich uczelni na Wschodniej Ukrainie: Charków-Donieck-Dniepropietrowsk

Data: marzec 2014 r.

Miasta: Kijów, Charków, Donieck, Dniepropietrowsk

Krótki opis: Prezentacje objazdowe odbędą się w kilku kluczowych miastach Ukrainy Wschodniej. Będziemy prezentować polskie szkolnictwo wyższe w aulach prestiżowych uczelni ukraińskich, w szkołach lub centrach kultury. Prezentacje Polskich Uczelni na Wschodniej Ukrainie będą mieć także ważny wymiar oficjalny, zorientowany na budowanie platform współpracy uczelni polskich i ukraińskich.

Formuła wyjazdu: Ze względów organizacyjnych całość Prezentacji jest zorganizowana logistycznie przez Fundację Perspektywy i od uczestników pobierana będzie dodatkowa opłata. W jej ramach zapewniamy oprócz udziału w spotkaniach i prezentacjach promocyjnych, przejazdy autokarem na trasie Kijów-Charków-Donieck-Dniepropietrowsk, przejazdy na miejsca prezentacji, ubezpieczenie, hotele (pokoje 1-osobowe ze śniadaniem), program towarzyszący.

UWAGA: O dokładnym koszcie udziału w Prezentacjach poinformujemy po zebraniu Wstępnych deklaracji chęci uczestnictwa.

Termin nadsyłania Wstępnych deklaracji – 29 listopada 2013 r

Wizy, dojazd do Kijowa (samolotem lub pociągiem) oraz powrót Dniepropietrowska każdy z uczestników organizuje samodzielnie i pokrywa ich koszty.

Kontakt: Julia Łysik, tel. 22 628 58 62 w.15, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wstępna deklaracja chęci udziału

Relacje z poprzednich prezentacji objazdowych:

Prezentacje Polskich Uczelni - Zachodnia Ukraina 2012

UKRAINA: Zapraszamy do Odessy i Mikołajowa

 

доставка воды на дом киев

www.velotime.com.ua

https://agroxy.com