Genius universitatis – mistrzowie uczelnianej promocji PDF Drukuj

1 marca, podczas XVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2012, ogłoszone zostaną wyniki konkursu Genius Universitatis na najlepsze w mijającym roku akademickim kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych.

Konkurs zorganizowały magazyny Perspektywy i Brief.

- Genius Universitatis - duch miejsca, opiekuńcza siła wyzwalająca poczucie wspólnoty studentów i ich mistrzów, jest ideą łączącą misje wszystkich liczących się szkół wyższych- mówi Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. - Ta idea buduje wartościowe strategie promocyjne uczelni w warunkach demograficznego niżu, kiedy profesjonalny marketing - dodany do pozycji rankingowej uczelni - rozstrzyga o rekrutacyjnym sukcesie szkół wyższych.

Magazyn edukacyjny Perspektywy i magazyn marketingu i sprzedaży Brief już po raz drugi dokonują przeglądu najciekawszych dokonań reklamowych uczelni, oceniając je w pięciu kategoriach: reklama prasowa, broszury i informatory rekrutacyjne, gadżet promocyjny, film promocyjny oraz rekrutacyjny serwis internetowy.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono blisko 150 prac z 37 szkół wyższych w kraju. Jury z Grzegorzem Kiszlukiem, prezesem i redaktorem naczelnym Brief na czele, oceniło ostatecznie 72 realizacje spełniające regulaminowe kryteria.

- Jesteśmy zbudowani poziomem większości zgłoszonych projektów - mówi Grzegorz Kiszluk - Na szczęście przechodzi już do historii stereotyp uśmiechniętej pary w uniwersyteckich biretach, zaczyna dominować rzetelna informacja i komunikat spójny z misją konkretnej uczelni. Uznaliśmy, iż wyrazem profesjonalizmu w promocji edukacyjnych usług z najwyższej półki są,  przede wszystkim, rzeczowość i adekwatność przekazu, ubrane w odpowiadającą im  formę. I taki walor mają nagrodzone przez nas prace.
Więcej szczegółów .

Zwycięzców poznamy we czwartek, 1 marca, o godz. 15.00 w Sali Mickiewicza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

 

www.cl24.com.ua

Наш классный web-сайт , он рассказывает про аминокислоты цена https://biceps-ua.com/aminokisloty-i-vsaa.html
kinder-style.com.ua/gymboree