Newsletter Study in Poland

Australia kontratakuje

Studenci zagraniczni będą traktowani bardziej preferencyjnie przy aplikowaniu o wizę australijską – ogłosił w lutym br. minister spraw imigracyjnych Chris Bowen.

Ułatwienia dotyczą studentów z 29 państw – i wejdą w życie od 24 marca. W sumie dotyczą one w tej chwili m.in. grupy około 10 000 przyszłych studentów, zwłaszcza w sektorze edukacji zawodowej, na programach typu Master i na kursach języka angielskiego. Nowa polityka jest wynikiem drastycznie spadających w ostatnich dwóch latach liczb związanych z obecnością studentów zagranicznych na australijskich uczelniach i wielu napięć i konfliktów na tle migracyjnym. Australia z benchmarku w zakresie przyciągania studentów zagranicznych, stała się w ostatnim czasie przykładem odstręczającej studentów restrykcyjnej polityki imigracyjnej. W krótkim czasie liczba studentów z Indii spadła tu o 77%. Spowodowane to zostało restrykcjami wizowymi oraz coraz częstszymi w tym kraju wypadkami rasowej nietolerancji. Hinduscy studenci skierowali w tej sytuacji swoje zainteresowanie na uczelnie singapurskie.


Przyjaźniejsze przepisy wizowe mają zapobiec pogłębianiu tych tendencji. Australijskie środowisko akademickie przyjęło nowe regulacje entuzjastycznie
Na podstawie: The Daily Telegraph

 

teplostroy.biz.ua/galleries/video/

steroid-pharm.com

В интеренете нашел нужный блог на тематику citroen ds https://citroen.niko.ua/models/citroen-ds4_204/