Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Prezentacje Polskich Uczelni - Zachodnia Ukraina 2012 PDF Drukuj

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”, w ramach prowadzonego wspólnie z KRASP programu Study in Poland, serdecznie zaprasza do udziału w

Prezentacjach Polskich Uczelni «Zachodnia Ukraina 2012»

11-17 marca 2012

Kijów-Winnica-Żytomierz-Równe-Łuck-Lwów
mapa

mapa animowana

Ukraińska młodzież stanowi główną grupę obcokrajowców studiujących w Polsce (23% wszystkich studentów zagranicznych). Organizowane w poprzednich latach prezentacje polskich uczelni na  Centralnej i Wschodniej Ukrainie cieszyły się dużym powodzeniem. Umacniając obecność oferty polskich uczelni w tym kraju, w marcu br. odwiedzimy kluczowe miasta Zachodniej Ukrainy, podróżując od Kijowa do Lwowa. Spotkamy się tam z ponad tysiącem studentów i uczniów szkół średnich zainteresowanych studiami w Polsce. Będziemy prezentować polskie szkolnictwo wyższe w aulach prestiżowych uczelni ukraińskich, w szkołach lub centrach kultury. W mediach lokalnych ukażą się artykuły promujące ofertę polskich szkół wyższych.

Prezentacje Polskich Uczelni na Zachodniej Ukrainie będą mieć także ważny wymiar oficjalny, zorientowany na budowanie platform współpracy uczelni polskich i ukraińskich. Przedstawiciele uczelni polskich będą mieli szansę spotkania się z przedstawicielami uczelni i władzami edukacyjnymi miast. Naszymi partnerami w tym przedsięwzięciu są: Ambasada RP w Kijowie, konsulaty generalne RP w Winnicy, Łucku i Lwowie oraz Centrum Ukraińsko-Polskie przy Politechnice Kijowskiej (KPI).

Osoby z działów promocji i biur współpracy zagranicznej zainteresowane uczestnictwem w tym przedsięwzięciu informujemy, że ze względów logistycznych wyjazd na trasie Kijów-Winnica-Żytomierz-Równe-Łuck-Lwów będzie miał charakter zorganizowany. Fundacja Edukacyjna Perspektywy pobierze za udział w nim zbiorczą opłatę, z której pokryte zostaną podstawowe koszty organizacyjne (podróż, hotele ze śniadaniem, ubezpieczenia, przygotowanie udziału w prezentacjach, promocja, wynajem sal itp.).  Dojazd do Kijowa oraz powrót ze Lwowa odbywa się indywidualnie i nie jest wliczany do kosztów projektu.

Na Dni Polskich Uczelni «Ukraina Zachodnia 2012» przygotowana zostanie specjalna wkładka do Katalogu Study in Poland w języku ukraińskim prezentująca ofertę uczelni biorących w nich udział. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej reklamy w tej publikacji.

Wszystkie uczelnie strategicznie zainteresowane umacnianiem swojej obecności na Ukrainie serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe! Termin zgłoszeń upływa 10 lutego 2012 r.

do pobrania:
zgłoszenie udziału
program

Kontakt:
Wojciech M. Marchwica, tel. 22 628 5862/23, 506 006 637, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Katia Pogrebniak, tel. 022 628 1510/22, 698 543 872, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Winnica 12 III

Żytomierz 13 IIIRówne 14 IIIŁuck 15 IIILwów 16 III

 

best cooler 2017

www.best-cooler.reviews/best-stainless-steel-metal-cooler/

best-cooler.reviews