Prezentacje Polskich Uczelni "Południowa Ukraina 2012" PDF Drukuj

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”, w ramach prowadzonego wspólnie z KRASP programu Study in Poland, serdecznie zaprasza do udziału w

Prezentacjach Polskich Uczelni "Południowa Ukraina 2012"

13-19 maja 2012

Odessa-Mikołajew-Chersoń-Symferopol-Sewastopol

Promocja uczelni polskich na Ukrainie jest priorytetem projektu Study in Poland.  Dlatego oprócz marcowych prezentacji polskich uczelni na Zachodniej Ukrainie, przygotowane zostało w maju br. podobne wydarzenie w regionie czarnomorskim. Prezentacje Polskich Uczelni "Południowa Ukraina 2012" odbędą się w dniach 13-19 maja i obejmą miasta: Odessę, Mikołajew, Chersoń, Symferopol i Sewastopol. Będziemy promować polskie szkolnictwo wyższe w aulach prestiżowych uczelni i szkołach. W mediach lokalnych ukażą się artykuły o polskim szkolnictwie wyższym.

Prezentacje polskich uczelni na Południowej Ukrainie będą mieć także ważny wymiar oficjalny, zorientowany na budowanie platform współpracy uczelni obu krajów. 14 maja odbędzie się w Odessie polsko-ukraiński „okrągły stół” poświęcony zagadnieniom współpracy bilateralnej oraz wspólnym wystąpieniom w ramach projektów europejskich. Wspólnie przedyskutujemy możliwości zacieśnienia kontaktów akademickich oraz rozwoju projektów naukowych i promobilnościowych. Przedstawiciele uczelni polskich spotkają się z Radą Rektorów Obwodu Odeskiego oraz innych miast południa Ukrainy. Naszymi partnerami są konsulaty generalny RP w Odessie i Sewastopolu.

Ze względów logistycznych, wyjazd na trasie Odessa-Mikołajew-Chersoń-Symferopol-Sewastopol ma charakter zorganizowany. Fundacja Edukacyjna Perspektywy pobierze za udział w nim zbiorczą opłatę, z której pokryte zostaną podstawowe koszty (podróż, hotele ze śniadaniem, ubezpieczenia, przygotowanie udziału w prezentacjach, promocja, wynajem sal itp.). Dojazd do Odessy oraz powrót z Symferopola odbywają się indywidualnie i nie są wliczone do kosztów projektu.

Na Prezentacje Polskich Uczelni «Południowa Ukraina 2012» przygotowana zostanie specjalna wkładka do katalogu Study in Poland w języku ukraińskim prezentująca ofertę uczelni biorących w nich udział. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej reklamy w tej publikacji.

Wszystkie uczelnie strategicznie zainteresowane umacnianiem swojej obecności na Ukrainie serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe! Termin wstępnych zgłoszeń upływa 15 marca 2012 r. Uwaga: Wyjazd odbędzie się w przypadku zgłoszenia się minimum siedmiu uczelni.

Zespół "Study in Poland"

Kontakt:

Wojciech M. Marchwica, tel. 22 628 5862/23, 506 006 637, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Katia Pogrebniak, tel. 022 628 1510/22, 698 543 872, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

monaliza.kiev.ua

купить книги онлайн

https://220km.com.ua