Newsletter Study in Poland

Książka o uczelnianych partnerstwach zagranicznych

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się nowej, ciekawej publikacji wydanej przez Institute of International Education oraz Fundację AIFS: Developing strategic international partnerships: Models for initiating and sustaining innovative institutional linkages.

Książka bada szeroką gamę modeli i strategii inicjowania i podtrzymywania stosunków międzynarodowych pomiędzy instytucjami szkolnictwa wyższego. Pozycja zawiera rozdziały pisane przez ekspertów i praktyków z różnych instytucji na całym świecie. Została wydana w czasie, kiedy współpraca międzynarodowa między uniwersytetami i szkołami wyższymi rozwija się w bardzo szybkim tempie. Publikacja ma posłużyć za praktyczne źródło informacji dla instytucji, które chcą zbudować lub rozwinąć powiązania z instytucjami szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Według redaktorów - Susan Buck Sutton i Daniela Obsta - przyszło nam żyć w "dobie międzynarodowych partnerstw edukacyjnych. Dla wielu uczelni, takie partnerstwa nie są już tylko jednym ze sposobów internacjonalizacji, ale stanowią trzon tego procesu.”. Dlatego warto poszerzać wiedzę na ich temat i analizować, jak w tej materii działają inni.

Książkę można kupić w sklepie internetowym IIE Bookstore pod tym .

 

best-cooler.reviews

https://chemtest.com.ua

http://cialis-viagra.com.ua