Newsletter Study in Poland

Nowy Kierunek: Białoruś – targi „Obrazowanie i Kariera”

Według opublikowanego w zeszłym tygodniu przez Fundację Edukacyjną Perspektywy raportu „Studenci Zagraniczni w Polsce 2010” wynika, że studenci z Białorusi stanowią drugą największą grupę wśród studentów obcokrajowców w Polsce. W 2010 roku w Polsce było ich ponad 2600. Wyprzedzają ich tylko studenci w Ukrainy. Studenci z Białorusi są zainteresowani edukacją w Polsce. Międzynarodowe targi edukacyjne „Obrazowanie i Kariera” w Mińsku stanowią znakomita okazję promocyjną dla wszystkich uczelni zainteresowanych Kierunkiem Wschodnim. I nie może nas tam zabraknąć. Targi odbędą się w dniach  23-25 lutego 2012 w „” w Mińsku.

W 2011 roku w targach wzięło udział 80 instytucji z Białorusi, Bułgarii, Niemiec, Litwy, Polski, Rosji i Wielkiej Brytanii. Podczas 3 dni targów Pałac Dzieci i Młodzieży odwiedziło ponad 10000 uczestników.

Stoisko narodowe pod szyldem Study in Poland przygotowane będzie do dyspozycji uczelni programu. Podstawowym materiałem promocyjnym dystrybuowanym na stoisku będzie katalog w języku rosyjskim oraz informatory anglojęzyczne Study in Poland: University Guide 2012/2013 i Programme Guide 2012/2013. Zapewniona będzie rosyjskojęzyczna obsługa stoiska. Odbędzie się również specjalna prezentacja oferty polskiego szkolnictwa wyższego dla białoruskich uczniów i ich rodziców.

Formuła Wyjazdu: Kwestie związane z podróżą, wizami, noclegami i transferami uczelnie regulują we własnym zakresie.

Fundacja Perspektywy rekomenduje uczestnikom hotel

Dodatkowe informacje:

Kontakt: Bianka Siwińska,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 22 628 58 62, 0 501535785 

Zgłoszenie do pobrania .pdf

 

ukrterminal.kiev.ua/ru/services/Tamozhennobrokerskie-uslugi/

http://militarycenter.com.ua

новый рено логан