Namuun stworzyła pierwszy polsko-mongolski słownik, Aliaksandr wziął udział w prestiżowych konkursach biznesowych, Kun działa na rzecz współpracy polskich i chińskich uczelni, Alena kręci filmy...

Przyjechali do Polski na studia. Nauczyli się języka, wrośli w nowe środowisko, zdobyli przyjaciół (Kun nawet... polską żonę). Nie poprzestali na studiowaniu: są aktywni na wielu polach, stali się ambasadorami polskich uczelni i Polski w swoich ojczyznach. Oto INTERSTUDENCI 2013!

8 listopada podczas gali Nagród Środowiska Studenckiego PROJUVENES 2013 w warszawskim Teatrze Palladium, laureaci czwartej edycji konkursu INTERSTUDENT odebrali pamiątkowe dyplomy i statuetki, a także cenne nagrody: laptopy od MNiSW, piękne grafiki Jolanty Babicz, a Namuun Dashbold - voucher na wyjazd językowy na Maltę. Konkurs był organizowany w ramach programu „Study in Poland" i współfinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Honorowy patronat objął prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, przewodniczący KRASP.

Kapituła w składzie: prof. dr hab. Marta Kicińska-Habior - prorektor ds. studentów i jakości kształcenia Uniwersytetu Warszawskiego (przewodnicząca Kapituły), Robert Kiliańczyk - przewodniczący Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Piotr Műller - przewodniczący Parlamentu Studentów RP i Waldemar Siwiński - prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, po zapoznaniu się z kilkudziesięcioma kandydaturami, postanowiło nagrodzić:

-Przeglądając na posiedzeniu Kapituły zgłoszenia do konkursu INTERSTUDENT, zwracaliśmy szczególną uwagę na tych kandydatów, którzy swoimi działaniami przyczyniają się do integracji środowiska akademickiego, popularyzują wiedzę o swoim rodzinnym kraju w Polsce, a zarazem są ambasadorami naszego kraju w swoich ojczyznach - mówi prof. Marta Kicińska-Habior, przewodnicząca Kapituły. - Znaleźliśmy czworo znakomitych młodych ludzi, którzy nie tylko świetnie radzą sobie na studiach, ale także wykazują się ogromnym zaangażowaniem społecznym. Cieszę się bardzo, że tacy studenci wybierają Polskę i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu a wszystkich zagranicznych studentów pobierających naukę w Polsce zapraszamy do udziału w następnej edycji INTERSTUDENTA.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzednich edycji konkursu:

Fundator nagród

www.profvest.com/2017/07/marybets-otzivi-obzor.html

steroid-pharm.com

У нашей организации популярный сайт на тематику http://progressive.com.kz.